BIOMLÉKO.com

Ekologická farma HVOZD

CAPRAC.eu KONTAKT
Nabídka vzdělávacích akcí 5. Květen, 2016

Capra Conzulting zapsaný spolek ( dříve občanské sdružení) se od svého vzniku věnuje vzdělávání zemědělců a chovatelů i jiných skupun (zejména) venkovského obyvatelstva v oblasti realizace produktů zemědělské výroby. Uskutečnili jsme celou řadu přednášek, seminářů i praktických kurzů v této oblasti. Vzdělávací akce jsme realizovali pro některá sdružení či místní akční skupiny, Svaz faremních zpracovatelů, Svaz ekologických zemědělců, Společnost mladých agrárníků a řadu dalších subjektů. (Výběr vzdělávacích aktivit, realizovaných v posledních letech je uveden v příloze)

Pro současné období realizace Programu rozvoje venkova na období 2014 – 2020 získal náš spolek akreditaci ministerstva zemědělství k provádění vzdělávacích akcí.

Úvodní slovo k seminářům obvykle zajišťuje garant vzdělávání Ing. Ivan Hrbek, dlouholetý pedagog a akreditovaný zemědělský poradce s důrazem na otázky z oblasti zemědělství, z oblasti zpracování zemědělské produkce a z oblasti tvorby krátkých odbytových řetězců

Lektoři, kteří poskytují vzdělávání v rámci činnosti Capra Conzulting z.s. jsou připraveni k předávání nejnovějších poznatků z oblastí:
• zemědělství a ekologického zemědělství,
• přímého prodeje a zpracování zemědělské produkce (obecně)
• zpracování zemědělské produkce (speciální kurzy k zpracování živočišné produkce na výrobky s vyšší přidanou hodnotou)
• legislativy a tvorby krátkých odbytových řetězců
• poskytování informací o potravinách spotřebitelům (označování potravin)
• pohostinství a souvisejících služeb

Pro přednášky a praktické kurzy máme k dispozici prezentační techniku u i potřebné vybavení pro praktickou výuku výroby sýrů a dalších mléčných výrobků.

Obsah akce samozřejmě přizpůsobujeme charakteru skupiny účastníků, od populární přednášky o ekologickém zemědělství, přes kurz zpracování mléka pro drobnochovatele až po legislativní podmínky pro faremní potravinářský podnik, označování výrobků a jejich uvádění na trh. Podrobnější informace k Vašim konkrétním záměrům a nákladovou kalkulaci rádi doplníme.

Barbora Hrbková
Předseda spolku
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

grass